Erkeğe Alınabilecek Romantik Hediyeler

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  • Erkeğe Alınabilecek Romantik Hediyeler   Erkeğe Alınabilecek Romantik Hediyeler

   Kadınların ekseriyetle büyük bir bölümü, erkeklerin konuşmamasından, sadece parayı, reel olmayı, yemek yemeyi, futbolu ve cinselliği düşünmelerinden şikayetçidirler! Dolayısıyla kadınlar, tüm bunların toplamından da, erkeklerin romantizm özürlü olduğu kanısına varırlar. Gerçekten de eğer erkeklerin büyük bir bölümü kadınların düşündüğü gibi a-romantik olsaydı, bugüne kadar ne bir tane erkek yazar, ne bir erkek şair, ne de bir erkek sanatçı çıkardı. Demek ki, erkeğin romantik olması için, şartların da aynı zaman da uygun olması lazım :) Mesela bir erkeğe gerçek anlamda bir aşk acısı çektirip, bir de o an görün gerçekte ne kadar sanatçı ruhlu olduğunu :) Her ne kadar erkeklerin sevgiden veya aşktan anladığı ile, kadınlarınki pek uyuşmasa da, böyle bir durumdan erkeklerin romantik hediyelerden hoşlanmadığı sonucu da çıkartılmaz! Erkeklerin de çok fazla dışa vurmasalar da, çok derin bir duygu dünyaları, merhametli ve sevecen bir ruh halleri vardır. Yani kısacası erkekler romantik hediyelerden falan filan bir şey anlamazlar, o yüzden klasik hediyelere tam gaz devam mantığı pek de uygun değil :) Erkeklere de pekala özel günlerde romantik unsurları ağır basan hediyelerden alınabilir. Aşağıda erkeğe romantik hediyeler kategorisi içerisinde sizin için seçtiğimiz çok değerli hediyelikler var! Bu hediyeler ile, erkek sevgilinize olan hislerinizi çok çarpıcı ve etkileyici bir şekilde

   Erkeklere Hediye & Romantik Aşk Kavanozları

   Erkek sevgilinize aşkınızı romantik kavanozlarla anlatmaya ne dersiniz? Son yılların en popüler hediyelerinden biri olan Aşk kavanozları, erkeğe romantik hediye arayışında olan bayanların en çok tercih ettiği armağanlardan biri olmayı başardı! Peki bu kadar popüler ve romantik bir armağan olan Aşk Kavanozu nedir? Aşk Kavanozu: Üzerinde romantik sevgi mesajları yazılı kağıtların içerisinde bulunduğu kavanozlara Aşk Kavanozu deniyor. Örneğin yukarıdaki romantik hediyeler içerisinde en solda yer alan kavanoz, içerisinde "Seni Seviyorum" yazılı kağıtlardan tam 100 tane yer alıyor. Üstelik tam 100 farklı dilde. Yanındaki aşk kavanozunda ise 100 Farklı dilde Doğum Günü Kutlama Mesajı bulunuyor. Erkek arkadaşınıza romantik bir sürpriz yapmak isterseniz, bu kavanozları çok seveceksiniz.

   Erkeğe Romantik Hediyeler & Romantik Duvar Saatleri

   Romantik tasarımları ve kişiye özel hazırlanabilme seçenekleri ile bu duvar saatleri çok konuşulacak! Erkek arkadaşınıza, yukarıda yer alan hediyelik duvar saatleriyle aşkınızı en net şekilde ifade edebilmeniz pekala mümkün! Beğeneceğiniz modele bağlı olarak, üzerine fotoğraf ekleyebiliyor, aşk mesajlarınızı yazdırabiliyor, isimlerinizi işleyebiliyor ya da isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz! Saatin kaç olduğunu öğrenmek isteyen Sevgilinize/Eşinize zamanı en romantik şekilde bu duvar saatleri bildiriyor. Duvarlara romantizm taşıyacak olan, dekoratif duvar saatleri Ona olan aşkınıza bambaşka bir perspektif sunuyor. Erkeğe romantik ne hediye alınabilir diyor ve hediyeniz ile aşkınızı Ona ifade etmenin farklı yollarını arıyorsanız, kişiye özel duvar saatlerini çok daha yakından incelemelisiniz. İşte erkeğe hediye edebileceğiniz kişiye özel olarak hazırlanan romantik duvar saati modelleri.   GALATASARAYCiMBOMLU
  • Erkeklere Romantik Hediyeler & Mesajlı Fotoğraf Çerçeveleri

   Hiçbir şey, mutlu ve içten bir gülümsemenin ölümsüzleştirildiği bir fotoğraf karesi kadar insanı derinden etkileyemez! Elinize sizin için özel sayılan fotoğrafı her aldığınızda, mutluluğu yeniden yaşar, kalbinizde huzur ve heyecanı yeniden hissedersiniz! Fotoğraflar bazen, bir insan için en değerli şey, en özel eşyalardan biri olabiliyor. İşte size harika bir romantik hediye hazırlama fırsatı. Eğer sevgilinize, hem romantik bir sürpriz yapmak, hem de anlamlı bir armağan vermek istiyorsanız, birlikte yer aldığınız özel bir fotoğrafı yukarıda farklı modelleri bulunan fotoğraf çerçevelerinden birinin içerisine koyarak, Ona armağan edin. Değim yerindeyse erkek sevgiliye romantik bir hediye hazırlamak için, bundan daha iyi ve eşsiz bir seçenek yok! Erkek arkadaşınıza, masasının üzerinde veya duvarında yıllarca sergileyebileceği, aynı zamanda dekoratif özelliği de bulunan bu romantik çerçevelerden birini, ister yıl dönümü hediyesi olarak, ister sevgililer günü hediyesi olarak mutlaka armağan edin! İçerisine en sevdiğiniz fotoğrafları yerleştirip, seçeceğiniz modele bağlı olarak çerçevesi üzerine mesaj, isim-soy isim, tarih yazdırabileceğiniz ahşap fotoğraf çerçeveleri sizlerle.

   Romantik Hediyeler & Çiftlere Özel Yastık Setleri

   Hayatımızın çok büyük bir bölümünü uyuyarak geçiririz! Gece başımızı yastığa koyduğumuzda ise bzen gözümüzü uyku tutmaz! Bir o yana, bir buyana döner dururuz! Kafamıza türlü türlü düşünceler, hayaller gelir gider. İşte böyle anlarda imdadımıza kurtarıcı olarak sevgilimiz gelir. Onu düşünerek, hem huzur bulur, hem kalbimize tarifi imkansız mutluluklar yerleşir! İşte o an bebekler gibi bir uyku uyumaya başlarız! İnsanın aşık olduğu, yanındayken huzur bulduğu bir sevgilisinin olması mışıl mışıl uykunun anahtarı! Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız ve sevgilinizin geceleri sisi düşünerek aşkla, sevgiyle uyumasını, güne sizinle gözlerini açmasını istiyorsanız, yukarıda yer alan Çiftlere Özel Romantik Yastık Setleri ilginizi çekecektir. Sevgilinize bu özel yastık setlerinden hediye ederek, geceleri sadece sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz! Beğeneceğiniz modele bağlı olarak kişiye özel hazırlanan bu yastık setleri üzerine, mesajınızı, fotoğrafınızı, aşk dolu sözlerinizi yazdırabiliyorsunuz!


   Erkeğe İlginç Hediye Fikirleri
   Hediye dediğin, üzerinde uzun süre konuşulacak, asla unutulmayacak, hem sürpriz, hem de değişik bir şey olmalı! Bugüne kadar sevdiğiniz erkeğe geleneksel diye tabir edebileceğimiz hediyelerden seçtiniz! Bu bir bakıma iyi, bir bakıma da kötü! İyi olan tarafı, en azından klasik hediyelerden yana hevesinizi iyice aldınız. Kötü olan tarafı ise, bundan böyle sürekli sürekli, birbirine kopya sayılabilecek bu sınıfa ait hediyeler alamayacaksınız. Eğer siz de bize bu konuda katılıyorsanız, aşağıdaki hediyeleri çok ama çok beğeneceksiniz! Erkeğe hediye kataloğumuz içerisinde dikkatinizi en çok cezbedecek veya ilginizi en fazla çekecek ürünler hiç kuşkusuz ki, görenleri hayretler içerisinde bırakacak, ona bakanın yeniden bakmak isteyeceği erkeklere özel ilginç hediyeler olacaktır. Böyle olması da çok normal! Çünkü, adından da anlaşılacağı üzere ilginç hediyeler. Aşağıda siz değerli okurumuza erkek arkadaşınıza özel günlerde alabileceğiniz, tasarımı ile dikkat çekici, günlük yaşamında rahatlıkla kullanabileceği, pratik, akıl dolu, enteresan ve son derece şaşırtıcı ilginç hediyeler seçtik.

   Erkeklere İlginç Hediye & Romantik İlaç Kutuları

   Erkeğe özel günlerde hem eğlenceli, hem esprili ve hem de ilginç hediye vermek istiyorsanız, ilaç kutusu tasarımlı bu ürünler oldukça dikkat çekici! Bu kutuların içerisinde seven bir kalbe çok iyi gelecek esprili sözler yer alıyor! Prospektüsünü kendinizin hazırlayabileceği ilaç kutusu tasarımlı ilginç hediyeler ile, kahkaha ve romantizm aynı hediyede bir arada! Kutusu üzerine sevgiliniz ile birlikte isimlerinizin yazılı olacağı bu ürünleri, sevgilinize muhteşem sürprizler yapacağınız anlar için kaçırmamanızı öneriyoruz! Örneğin yıl dönümünüzde, erkek arkadaşınıza bu kutularla şahane bir sürpriz yapıp, hem sevginizi Ona göstermiş olacak, hem de içerisindeki draje şekerler ile ağzını tatlandıracaksınız! Piyasada satılan en gözde ve en bilindik orijinal ilaç kutusu şeklinde tasarlanmış bu ürünler, hem çok şaşırtıcı, hem de çok komik!
   GALATASARAYCiMBOMLU
  • Erkeğe İlginç Hediyeler & İlginç USB Bellekler

   İlginç Tasarımlı USB Bellekler, enteresan görüntüleri ile görenlerin ağzını açık bırakıyor! Kesik parmak, Palyaço Balığı, Cerrah görünümlü, Fotoğraf Makinesi Tasarımlı, Altın Külçesi tasarımlı ve Bileğe takılabilen modelleri ile Bu ilginç USB Bellekler, hem çok şaşırtacak, hem de çok beğenilecek! Erkek arkadaşınıza doğum gününde ilginç ancak çok kullanışlı bir armağan vermek isterseniz, USB Bellekleri kesinlikle kaçırmayın deriz!

   Erkeğe Sürpriz Hediyeler & Kişiye Özel Puzzle

   Hayatınızdaki özel erkeğe, en güzel aşk mesajlarınızı, duygu ve dileklerinizi adeta bir bulmaca tadında sürpriz bir hediye ile sunmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız "evet" ise, erkek arkadaşınıza/Sevgilinize/Eşinize mükemmel sürprizler yapabileceğiniz Kişiye Özel (Puzzle) Yapbozlar tam size göre. Beğeneceğiniz modele bağlı olarak, üzerine istediğiniz fotoğrafı, istediğiniz sevgi sözcüklerini yazdırabileceğiniz yapbozlar ile Onu ne kadar çok sevdiğinizi en romantik ve olabilecek en sürpriz şekilde göstermiş olacaksınız!

   Kişiye Özel Film ve Şarkılar

   Erkek sevgilinizi çok ama çok seviyor ve bu büyük sevginizi Ona unutamayacağı güzel sürprizlerle göstermek istiyorsanız, bu kategorideki ürünleri çok dikkatli incelemenizi öneriyoruz! Kişiye özel aşk filmi, kişiye özel şarkı&Besteler yaşadığınız o büyük aşka tarifi imkansız güzel duygular katmaya geliyor. Eğer siz de romantik bir hediyeden anlaşılması gereken şeyin; kişilere yaşatacağı özel duygula olduğunu düşünüyorsanız, bu hediyelik ürünler sizin için adeta biçilmiş kaftan! En büyük hayaliniz aşkınızı filme almaksa, işte şimdi bu hayalinize bir tık uzaktasınız! Ürünler üzerine tıklayarak aşkınızı film haline getirip, sevdiğiniz erkeğe unutamayacağı çok özel bir sürpriz yapabilirsiniz! Dilerseniz sevdiğiniz erkeğe özel aşk bestesi de hazırlayabiliyorsunuz! Evlilik yıldönümünüzde eşinize unutamayacağı bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Ya da erkek arkadaşınıza doğum gününde Onun kalbini fethedecek romantik bir hediye mi arıyorsunuz? O halde bu romantik sürprizler tam size göre!

   Kişiye Özel Gazete ve Dergi Kapakları

   Aşkınızı gazete manşetlerine ya da dergi kapaklarına taşımaya ne dersiniz? Kişiye Özel Aşk Gazetesinin tasarımı tamamen size ait! Hazırlanması çok kolay olan bu gazeteye, aşkınıza dair en güzel havadisleri yazabiliyorsunuz! İster bu gazete ile sevgilinizin doğum gününü en romantik şekilde kutlayın, isterseniz yıl dönümünüzde biricik aşkınıza Onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterin! Özel çerçevesi içerisinde kişiye özel olarak hazırlanan Aşk Gazetesi, sevgilinizin duvarını süslerken, ömrü boyunca asla aklından çıkartamayacağı en güzel sürprizlerden birine dönüşüyor. Kişiye özel dergi kapağı ve gazeteler ile erkek arkadaşınızı hem çok gururlandıracak, hem de unutamayacağı özel bir sürpriz yapabilirsiniz!

   Erkeğe Sürpriz Hediyeler & Kişiye Özel Film Afişi

   Erkek sevgiliniz sinemaya ve filmlere meraklı biriyse, bu kategoride yer alan hediyelere bayılacak! Farklı tasarımı ve onlarca çeşidi bulunan Kişiye Özel Film Afişleri ile, Erkek sevgilinizin aklını başından alacak, mutluluktan bulutların en tepesine taşıyacaksınız! Erkek Arkadaşınızla çektirdiğiniz en güzel fotoğrafınızı seçin, filminizin adını ve sloganını belirtin, size özel film afişi hazırlansın ve en kısa sürede sevgilinize muhteşem bir sürpriz hediye olarak kapınıza gelsin! Son dönemlerin en popüler hediyelerinde biri olan Kişiye Özel Film Posterleri, erkeğe alınabilecek en sürpriz armağanlardan biri !

   Erkek İçin Sürpriz Hediyeler & Kişiye Özel Kitap

   Erkek arkadaşınıza hakkında hissettiklerinizi, duygularınızı, düşünceleriniz, hayallerinizi, özlemlerinizi kısacası o büyük aşkınızı size özel bir kitap haline getirmeye var mısınız? Kişiye Özel Aşk Kitabının kapağında size özel bir fotoğraf, içerisinde ise aşkınız yer alıyor! Sevgilinize Kişiye Özel Kitap hazırlayarak, Ona asla unutamayacağı bir armağan verebilirsiniz! Dolu dolu aşkınızın anlatılacağı size özel aşk kitabının ne şekilde hazırlandığını görmek için, ürünlerin üzerine tıklamanız yeterli! Kişiye Özel Kitap, Erkeğe anlamlı hediyeler tasarlamak isteyen bayanlar için en ideal, en romantik armağanlardan biri!
   GALATASARAYCiMBOMLU
  • Futbol Fanatiği Erkeğe Taraftar Hediyeleri

   Söz konusu erkeğe hediye fikirleri sunmak olunca, futbol ile ilgili ürünlerden hediye seçenekleri sunmamak, hemen hemen imkansız bir şey! Erkeklere yönelik hediye önerileri verdiğimiz bu yazımızda biz de bu önemli gerçeği göz ardı edemezdik! Dolayısıyla size, daha rahat hediye seçebilmeniz için, erkeğe tuttuğu futbol takımına ürünlerden harika hediyelikler seçmeye çalıştık! Gerçekten de erkeklerin diyebiliriz ki, %95'i futbolla yatar, futbolla kalkar! Taraftarı olduğu takımın kazanması, adeta erkeğin öz başarısı gibidir. Erkekler, fanatiklik derecesinde bağlı olduğu takımla, değim yerindeyse hayatını özdeşleştirir. Hal böyle olunca, taraftar hediyeleri bir erkeğin en çok memnuniyet duyacağı, en fazla keyif alacağı hediyelerden birine dönüşür! Biz de bu nedenle, 3 büyük takıma (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş) dair hediyelik ürünler seçmeye çalıştık! Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kulüplerine ait ürünler, orijinal lisanlı ürünlerinden oluşmaktadır.

   Fenerbahçe'li Erkeğe Taraftar Hediyeleri

   Erkek sevgiliniz fanatik bir Fenerbahçe'li mi? O halde, Ona doğum günü hediyesi olarak hiç başkaca bir hediye filan bakayım demeyin! Çünkü, fanatiklik derecesinde sarı lacivert renklere gönül veren bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye; içerisinde Fanerbahça Logosu, renkleri, arması bulunan/baskılı/taşıyan hediyeler olacaktır. Yukarıda lisanslı Fenerbahçe ürünlerinden oluşan 3 adet hediyelik ürün belirledik! Daha fazla Fenerbahçe temalı ürün görmek istiyorsanız lütfen buraya TIKLAYIN: Fenerbahçe

   Galatasaray'lı Erkeğe Taraftar Hediyeleri

   Erkek Arkadaşınız Galatasaray'ın maçlarını izlerken adeta kendinden geçen ve Sarı-Kırmızı renklere değim yerindeyse aşık biriyse, O halde Ona yıldönümü hediyesi olarak Galatasaray temalı hediyeler alın! Çünkü, sevgilinizi en çok bu tarz hediyeler mutlu hissettirecektir. Sarı-Kırmızı renklere gönül veren bir erkeğe alınabilecek en şahane hediye; içerisinde Galatasaray Logosu, renkleri, arması bulunan/baskılı/taşıyan hediyeler olacaktır. Yukarıda sizin için seçilmiş, lisanslı Galatasaray ürünlerinden oluşan 3 farklı hediyelik ürün yer almaktadır. Daha fazla Galatasaray ürünleri görmek istiyorsanız lütfen buraya TIKLAYIN: Galatasaray

   Beşiktaş'lı Erkeğe Taraftar Hediyeleri


   Kara Kartallar buraya! Beşiktaş'ı tutan, onunla yatıp onunla kalkan, siyah-beyaz renklere aşık erkekler ,için birbirinden güzel taraftar hediyeleri burada! Erkek sevgilinize, babanıza, eşinize, öğretmeninize, arkadaşlarınıza orijinal, lisanlı Beşiktaş ürünleri hediye etmeye ne dersiniz? Yukarıda sizin için seçilmiş, lisanslı Beşiktaş ürünlerinden oluşan 3 farklı hediyelik ürün yer almaktadır. Daha fazla BJK ürünleri görmek istiyorsanız lütfen buraya TIKLAYIN: Beşiktaş

   Erkeğe Geleneksel-Klasik Hediyeler


   Bir erkeğe hediye seçerken, Onun yaşam tarzını, karakterini, beğenilerini, zevklerini, hobilerini ve kişilik özelliklerini göz önünde bulundurmak oldukça önemli. Aksi halde, doğru ve tam isabet diyebileceğimiz bir hediyeden söz etmek mümkün olmaz! Örneğin hediye seçeceğiniz erkek, "Tam olarak nelerden hoşlanır?", veya "Boş zamanlarında neler yapar? Hangi ürünlere ihtiyacı var?" İlgi alanları nedir?" bu ve buna benzer sorulara vereceğiniz cevaplar, seçeceğiniz hediyenin türünü de belirler. Eğer bu soruları kendinize sorduğunuzda doyurucu bir cevap alamıyorsanız, söz konusu kişiyi tam anlamıyla tanımıyorsunuz demektir. Henüz hakkında çok şey bilmediğiniz, samimi ilişkilerinizin olmadığı ya da ilişkinizin sadece resmi bir düzeyde kaldığı bir erkeğe hediye belirleyecekseniz (Örnek vermek gerekirse; Okul Müdürü, Erkek Öğretmen, Doktorunuz, Avukatınız ya da muhasebeciniz) bu noktada size önemli bir tavsiyemiz var! Kendinizi hediye belirleme konusunda hiç riske sokmadan tercihinizi klasik hediyelerden yana kullanın! Geleneksel ya da klasik diye tabir edilen hediyeler, erkeğe hediye denildiğinde akıllara ilk gelen ya da uzun yıllardır süre gelen hediye alışkanlıklarını ifade eder. Bu tip hediyelerden ne anlamak lazım mesela? Örneğin kravat, kalem, erkeğe özel hediye sepetleri ve benzeri hediyeler düşünülebilir. Erkeğe klasik hediye seçenekleri içerisinde sizler için birbirinden mükemmel hediyeleri bir araya getirmeye çalıştık!

   Erkeklere güzel ve kullanılabilir bir armağan seçmek için, erkeklerin ihtiyaçlarını, gereksinimlerini, nelere ihtiyaç duyabileceklerini doğru tespit etmemiz gerekiyor. Bu, hem erkeğe alınacak hediyenin kullanılabilirliğini, hem de seçmiş olduğumuz armağanın etkileyiciliğini arttıracaktır. Örneğin çalışan bir erkeğe hediye alacaksak, kalem, kartvizitlik, USB bellekten oluşan bir hediye seti, bu kategoride yer alan çalışan bir erkekler için, en temel, çalışırken en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında gelir. Görünümüne, giyimine önem veren ve her zaman şıklığı ön planda tutan bir erkeğe ise, örneğin deri kemer, cüzdan, anahtarlık ürünlerden oluşan bir hediye seti armağan etmek, daha isabetli ve doğru hediye seçeneği olacaktır. Yukarıda sizler için örnek teşkil etmesi açısından en gözde hediye setlerini bir araya topladık! Göz alıcı hediye kutuları içerisindeki bu hediye setleri çok ama çok beğenilecek! Deri hediye kutusu içerisinde yer alan bu setler, erkeklere doğum günü hediyesi olarak, inanılmaz etkileyici olacaktır.
   Çalışan kadınlar için ince çorap neyi ifade ediyorsa, erkekler için de kravat, herhalde olsa olsa öyle bir şeydir! Gerçekten de erkekler için kravatsız bir hayat düşünülemez bile. Hele hele özellikle çalışan erkekler için kravat, bir yaşam biçimidir! Kravat, erkeğin en çok kullandığı modern yaşamın en özel aksesuarlardan biridir. Aynı zamanda erkeğin şıklığını da tamamlar! Eğer bankacı, avukat, mühendis, muhasebeci, doktor ya da öğretmen gibi, kravat kullanma zorunluluğu olan mesleklerde bulunan bir erkeğe, hediye almayı düşünüyorsanız, hem fiyatı ile son derece hesaplı, hem de oldukça şık kravat modellerinden birini hediye edebilirsiniz. Yukarıda sizin için seçtiğimiz değişik renk tonlarından çeşitli kravat modelleri görmektesiniz!
   GALATASARAYCiMBOMLU
  • Erkeğe Kişiye Özel Kalem Hediyesi

   Her zaman için en klasik ancak, her zaman için en gözde armağanlardan biri de kişiye özel kalemler! Sizin için erkeklere hediye fikirleri içerisinde yer verdiğimiz tüm kalem modelleri prestijli ve oldukça şık! Neden prestijli? Çünkü bu özel kalemlerin tamamı kişiye özel olarak hazırlanabiliyor. Değer verdiğiniz erkeğe, kendisini özel ve önemli hissetmesini sağlayacak kişiye özel kalemler, tüm özel günlerin en seçkin armağanı! Yazı yazmaya estetik ve prestij kazandıran özel tasarım kalemlerden, ister kendiniz için satın alın, isterseniz özel günlerde erkek arkadaşlarınıza armağan edin! Üzerinde sahibinin ismini taşıyacak, her biri bir diğerinden kaliteli İsim Yazılı Kalemler ile, yazı yazmak da, not almak da, imza atmak da, şiir yazmak da, kısacası kalemle yapılabilecek ne iş varsa çok daha özel ve çok daha keyifli!


   Erkeğe Kişiye Özel USB Bellek Hediyesi

   Yaşadığımız bilgi çağında, teknoloji ile alakalı ürünlerin olmadığı hediye fikirleri eksik ve yetersiz kalacaktır. Biz de bu gerçeği düşünerek, sizin için birbirinden güzel kaliteli ve üstelik üzerine isim yazılabilen USB Bellekler seçtik! Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak, küçük ancak, her zaman kullanabileceği değişik bir armağan düşünüyorsanız, USB Bellekler tam aradığınız şey! Gerçekten de erkeğe düşünülebilecek en etkili ve en güzel armağanlardan biri de üzerinde isminin yazılı olacağı Kişiye Özel USB Bellekler. 2 GB-4GB-8GB seçenekleri ile USB Bellekler hem teknolojik, hem de çok anlamlı bir armağan! Sevdiğiniz Adama, yanında rahatlıkla taşıyabileceği ve her kullandığında sizi hatırlayabileceği küçük bir hediye düşünüyorsanız, en iyi hediye alternatifi Kişiye Özel USB Bellek. İçerisine ister, doğum günü fotoğraflarını, ister sevdiği MP3 şarkıları, İster en sevdiği filmleri ve isterse de elektronik ortamda hazırladığı projelerini rahatlıkla depolayabilir.

   Kişiye Özel Hediyelik Kupa Bardaklar

   Sevdiklerinize kişiye özel hazırlanan kupa bardaklardan armağan ederek, her an sizi hatırlamalarını sağlayabilir, onlara hoş bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz. Özellikle yoğun ve yorucu işlerde, kahve&çay gibi sıcak içecekler içmek, insanı önemli ölçüde dinlendiriyor. Kişiye özel kupa bardaklar, bu dinlenceye özel bir keyif, bambaşka bir anlam katıyor! Kişiye Özel Kupa bardaklar, aynı zamanda erkeğe alınabilecek hediyeler açısından da son derece isabetli ve makul! Çünkü bir erkeğin kalbini mutluluktan mest etmek için illa da pahalı hediyeler almak şart değil! Pek ala, ucuz ancak etkili hediyelerle de bu mümkün olabilir! Örnek mi? Mesela yukarıda gördüğünüz, birbirinden güzel kişiye özel kupa bardaklarla... Beğeneceğiniz modele bağlı olarak, üzerine dilersen fotoğraf bastırabilir, dilerseniz mesajınızı yazdırabilir ve dilerseniz de isminizi yazdırıp, kişiye özel hale getirebilirsiniz.


   :arrow_1

   hediyemen com

   Tskr Dankeschön
   GALATASARAYCiMBOMLU
  • sayfamizda satış reklamı yapmak, ve başka sayfaların aktif linkini kullanmak yasak, Moderatorumuzun dediği gibi bir daha yaparsanız banlanırsınız,

   :10: :ihbaeh: :cursing:
   hediyemen com

   linikinizi bu şekilde inaktif olarak kullanabilirisniz